Адресa: вул. Авіаторів, 6 Петропавлівська Борщагівка
Адресa: вул. Авіаторів, 6 Петропавлівська Борщагівка
Найпопулярніша технологія у Европі та на Північній Америці ,а останні 10 років таке будівництво вибирають багато забудовників в Україні. У каркасних будинків є свої основні незаперечні переваги
Ми використовуємо екологічно чисту карпатську смереку висушену у сушнах до 10-12% вологості. Маємо досвід співпраі з європейськими архітекторами та проектанами і притримуємося технологій каркасного будівництва відповідно ЕВРОКОДУ 5.
Клеєні несучі будівельні елементи склеюємо клеєм Prefere від Dynea (Норвегія), який сертифікований для виробництва клеєної деревини несучого будівельного значенння та експлуатації ззовні під дією агресивних природних факторів - сонце, мороз, дощ, сніг.
Дуже важливим у будівництві каркасних будинків з є перший крок – підвалина. При монтажі будинків ми використовуємо ВИКЛЮЧНО підвалину з масиву модрини. Адже модрина є надзвичайно стійка до гниття та недоступна для шкідників.
Крім того модрина надзвичайно міцна – за показниками схожа за міцністю на дуб. Не дарма Венеція вже віками стоїть на палях з модрини. Підвалина з модрини в першу чергу забезпечить довготривалу експлуатацію та захистить від гниття, яке може відбуватися за участі снігу, дощу, перепадів температур.
Готовий до меблювання будинок з усіма внутрішніми мережами.
Не входить - фундамент та прокладка інженерних мереж до та від будинку.
*Кінцева вартість залежить від конкретного проекту та його оздоблення.
- Теплозбереження та енергоефективність завдяки сучасним ізоляційним технологіям
- Швидкість будівництва
- Чи не найнижча вартість будівництва порівняно з іншими технологіями
Окрім цього, ззовні чи зсередини каркасний будинок може нічим не відрізнятися від будинку з цегли чи з дерева.
Така зростаюча популярність каркасного будівництва пояснюється розвитком технологій будівництва – стало можливим якісно ізолювати будинок від вологи, шкідників, перепадів температур, тощо.
Розглянемо переваги деревини смереки чи сосни для будівництва з деревини.
Ця стаття розглядає смереку чи сосну, яка росте в Україні - це і є ключовим фактором.
В Україні смерека, яка використовується у будівництві, росте тільки у Карпатах на висотах від 600м. над рівнем моря. Все що нижче - не є цікавим для фахівців і, до того, знаходиться під забороною вирубки.
Українська промислова сосна росте на низинах майже по всій території України. Порівнюючи українську сосну чи смереку необхідно брати до уваги саме ці фактори.
Складні кліматичні умови високогір’я забезпечують повільний стабільний ріст смереки. Період сокогону та заморозків відносно стабільний - на відміну від континентального клімату України, де весна може починатися з розбіжністю до одного місяця, так само як і зима. Саме нестабільність кліматичних умов і надлишок тепла та вологи сприяє швидкому росту деревини сосни і, в той самий час, нестабільному формуванні ствола - українська сосна має нестабільні річні кільця, великі сучки та значні нерівномірні смоляні скупчення. Саме це робить українську сосну непригідною для несучого будівництва з дерева і, саме тому, європейські фахівці зацікавлені тільки у високогірні смереці- саме смереці (ялина, abete rosso, ель), а не ялиці (пихта, біла ялиця). Так само і українська модрина (на відміну від сибірської лиственницы, чи, навіть від високогірної європейської модрини) не може використовуватися у промисловому будівництві. Щоправда деревина української модрини, на відміну від сосни чи смереки не гниє та не пошкоджуєься шкідниками - тому унікальна для зовнішнього використання.
ЕкоХоум Верховина пропонує модрину для будівництв терас, терасноі дошки та підвалини дерев’яних будинків.
Щоб краще розуміти предмет, перейдемо до класифікації деревини. Деревина несучого значения починається з класу С24 і вище - згідно з євростандартом EN14081 - класифікація деревини за міцністю. Виробництво ЕкоХоум Верховина (чи не єдине в Україні) пройшло європейську сертифікацію на виробництво деревини несучого значення класу міцності С24. Наша смерека пройшла випробування на міцність у європейських лабораторіях - у Чехії.
Євростандарт EN14081 вже гармонізований з українським ДСТУ, щоправда на практиці мало використовується - бо в Україні на сьогодні нема, на жаль, жодної лабораторії по тестуванню якості деревини, як і нема попиту на таке.
Міцність (якість) деревини визначається за низкою показників, основним з яких є показник міцності на згин.
Міцність на згин формується такими показниками:
Саме по цих показниках карпатська смерека має значну перевагу над українськими сосною чи модриною. За щільністю смерека та сосна майже подібні, а модрина набагато щільніша - майже як дуб, але вона не є міцною для будівництва, бо має багато великих сучків, нестабільні річні кільця та нестабільний нахил волокон, що робить її слабкою на згин.
Ще одна перевага смереки - смерека краще зберігає тепло, завдяки природній структурі волокон, ніж сосна чи модрина. Показник нашої смереки, засвідчений європейськими лабораторіям, - 0,11. Сосна - 0,15.
Кількість смоли у смереці та сосні майже однакова, проте у смереці смола розподілена рівномірно, а у сосні нерівноміно зберігається у великій кількості у смоляних «мішечках» - що створює чимало хлопоту при експлуатації.
Окрім того українська сосна має ще одну слабину «синіє» чи гниє набагато швидше від смереки.
Ще раз - мова йде про українську сосну. Фінська чи сибірська сосна чи кедр мають зовсім інші показники міцності та стабільності.
Ми працюємо кожен день. Подзвоніть нам і замовте зустріч!
Copyright © 2021 ECO HOME ВЕРХОВИНА - Всі права захищені