Адресa: вул. Авіаторів, 6 Петропавлівська Борщагівка
Адресa: вул. Авіаторів, 6 Петропавлівська Борщагівка
Будинки з клеєного бруса надзвичайно популярні завдяки тому, що брус має чітку геометричну форму, яка майже не деформується з часом, що забезпечує щільність прилягання і мінімальні втрати тепла. І, звичайно, з естетичної точки зору клеєний брус має великі переваги - не тріскає з часом і може бути різної висоти на смак замовника. Після монтажу брусу будинок необхідно обробити захисними матеріалами включаючи торці – для забезпечення довготривалої експлуатації. ЕКО ХОУМ ВЕРХОВИНА має достатній досвід для забезпечення найкращого сучасного захисту будинку з клеєного бруса.
Фундамент: 5000 грн за м куб. бетону не включаючи земляних робіт
Початок будівництва - монтаж обв'язочного бруса. Підвалини з модрини
ЕКО ХОУМ ВЕРХОВИНА є виробником клеєного бруса. Окрім того, що ми, як виробник, можемо надати вигідні ціну, наш брус має три основні переваги.
Часто виникає запитання – яка маєбути товщина стіни з клеєного бруса. З нашого досвіду мінімальна товщина стіни для комфортного проживання 160мм – це ідеально для дачного будинку. Для будинку, де планується круглорічне проживання рекомендуємо стіну 200-240 мм. Висота бруса можебуди від 150 до 240мм за побажанням замовника.
Дуже важливим у будівництві будинків з клеєного брусу є перший крок – підвалина. При монтажі будинків ми використовуємо ВИКЛЮЧНО підвалину з масиву модрини. Адже модрина є надзвичайно стійка до гниття та недоступна для шкідників. Крім того модрина надзвичайно міцна – за показниками схожа за міцністю на дуб. Не дарма Венеція вже віками стоїть на палях з модрини. Підвалина з модрини в першу чергу забезпечить довготривалу експлуатацію та захистить від гниття, яке може відбуватися за участі снігу, дощу, перепадів температур.
Всі елементи з дерева, що використовуються при будівництві будинку з клеєного брусу проходять камерну сушку до відповідної вологості 10-12%. Це важливо для забезпечення щільного монтажу, чіткості геометричних форм та запобігання розтріскування деревини.
Вартість будівництва "під ключ" складає 600-800$:
Та отримайте безкоштовну консультацію! Ми допоможемо вам обрати будівлю на ваш смак.
Розглянемо переваги деревини смереки чи сосни для будівництва з деревини. Ця стаття розглядає смереку чи сосну, яка росте в Україні - це і є ключовим фактором.
В Україні смерека, яка використовується у будівництві, росте тільки у Карпатах на висотах від 600м. над рівнем моря. Все що нижче - не є цікавим для фахівців і, до того, знаходиться під забороною вирубки.
Українська промислова сосна росте на низинах майже по всій території України. Порівнюючи українську сосну чи смереку необхідно брати до уваги саме ці фактори. Складні кліматичні умови високогір’я забезпечують повільний стабільний ріст смереки. Період сокогону та заморозків відносно стабільний - на відміну від континентального клімату України, де весна може починатися з розбіжністю до одного місяця, так само як і зима. Саме нестабільність кліматичних умов і надлишок тепла та вологи сприяє швидкому росту деревини сосни і, в той самий час, нестабільному формуванні ствола - українська сосна має нестабільні річні кільця, великі сучки та значні нерівномірні смоляні скупчення. Саме це робить українську сосну непригідною для несучого будівництва з дерева і, саме тому, європейські фахівці зацікавлені тільки у високогірні смереці- саме смереці (ялина, abete rosso, ель), а не ялиці (пихта, біла ялиця).
Так само і українська модрина (на відміну від сибірської лиственницы, чи, навіть від високогірної європейської модрини) не може використовуватися у промисловому будівництві.
Щоправда деревина української модрини, на відміну від сосни чи смереки не гниє та не пошкоджуєься шкідниками - тому унікальна для зовнішнього використання. ЕкоХоум Верховина пропонує модрину для будівництв терас, терасноі дошки та підвалини дерев’яних будинків.
Щоб краще розуміти предмет, перейдемо до класифікації деревини. Деревина несучого значения починається з класу С24 і вище - згідно з євростандартом EN14081 - класифікація деревини за міцністю.
Виробництво ЕкоХоум Верховина (чи не єдине в Україні) пройшло європейську сертифікацію на виробництво деревини несучого значення класу міцності С24. Наша смерека пройшла випробування на міцність у європейських лабораторіях - у Чехії.
Євростандарт EN14081 вже гармонізований з українським ДСТУ, щоправда на практиці мало використовується - бо в Україні на сьогодні нема, на жаль, жодної лабораторії по тестуванню якості деревини, як і нема попиту на таке. Міцність (якість) деревини визначається за низкою показників, основним з яких є показник міцності на згин. Міцність на згин формується такими показниками:
Саме по цих показниках карпатська смерека має значну перевагу над українськими сосною чи модриною. За щільністю смерека та сосна майже подібні, а модрина набагато щільніша - майже як дуб, але вона не є міцною для будівництва, бо має багато великих сучків, нестабільні річні кільця та нестабільний нахил волокон, що робить її слабкою на згин.
Ще одна перевага смереки - смерека краще зберігає тепло, завдяки природній структурі волокон, ніж сосна чи модрина. Показник нашої смереки, засвідчений європейськими лабораторіям, - 0,11. Сосна - 0,15. Кількість смоли у смереці та сосні майже однакова, проте у смереці смола розподілена рівномірно, а у сосні нерівноміно зберігається у великій кількості у смоляних «мішечках» - що створює чимало хлопоту при експлуатації.
Окрім того українська сосна має ще одну слабину «синіє» чи гниє набагато швидше від смереки. Ще раз - мова йде про українську сосну. Фінська чи сибірська сосна чи кедр мають зовсім інші показники міцності та стабільності.
Copyright © 2021 ECO HOME ВЕРХОВИНА - Всі права захищені